O nas

Firma Grass Quick Roll powstała z pasji do trawy.
Jesteśmy grupą ludzi z wieloletnim doświadczeniem w doborze i selekcji nasion oraz z umiejętnością ich wygodnego i łatwego wysiewu w ogrodzie. Naszym celem było stworzenie produktu, który łączyłby w sobie łatwość, skuteczność i pozwolił w szybki, prosty a także pewny sposób wyhodować przykuwający uwagę trawnik.


Dotyk gęstej zielonej trawy często przenosi nas do miłych wspomnień i już na samą myśl nasze ciało się odpręża. Ogród z zielonym i soczystym trawnikiem to marzenie nie jednej osoby. Często spełnieniem tych marzeń jest nawet bardzo skromna przestrzeń. Rozumiemy to i dlatego postanowiliśmy udowodnić, że wspólne zakładanie trawnika jest nie tylko proste, ale może przełożyć się na miłe wspomnienia czasu spędzonego z bliskimi.


Rezultatem naszych wysiłków jest rolka Grassquickroll, która poza starannie dobranymi nasionami traw, zawiera w sobie nawóz i hydronanożel. To innowacyjny produkt, który pozwala uzyskać piękny trawnik bez dodatkowych kosztów i pracy. Jego wysoka jakość oraz łatwość i prostota zastosowania sprawia, że Grassquickroll możemy nazwać trawnikiem przyszłości.


Troszczymy się o środowisko, dlatego nasza mata jest w 100% ekologiczna.