Trawnik przyszłości już dzisiaj!

04-10-2021

Bujny i soczysty trawnik jest wizytówką każdego ogrodu. Tworzy tło dla kompozycji z pozostałych roślin i ma wiele walorów użytkowych. To na nim koncentruje się życie towarzyskie w okresie letnim, służy wtedy za miejsce spotkań, biesiad, sportu, rekreacji i zabaw.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych produktów nasiennych, postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę i stworzyliśmy produkt, który nawet laikowi pozwoli cieszyć się idealną trawą. Zabezpieczone matą nasiona nie spłyną pod wpływem deszczu i nie zostaną wyjedzone przez ptaki. Zastosowane w niej trzy gatunki traw wzbogacone zostały nawozem i zatrzymującymi wodę kuleczkami hydronanożelu po to, by do minimum ograniczyć czynności związane z założeniem trawnika. Dzięki temu, że produkt jest lekki i łatwy w użyciu, może być wykorzystywany wszędzie i przez każdego, a niezużyte rolki bez problemu da się przechować do przyszłego sezonu.

Nasza rolka nasienna to prosty i wygodny sposób na stworzenie pięknego trawnika bez względu na wielkość powierzchni, czy jej ukształtowanie. Sprawdzi się na terenie gładkim, ale też na wzniesieniach, skarpach, czy obrzeżach oczek wodnych. Trawnik z rolki nasiennej GQR nie tylko wprowadzi ład i harmonię do ogrodu, ale będzie też pełnił wiele pożytecznych funkcji w jego otoczeniu: w upalne dni obniży temperaturę, zwiększy wilgotność powietrza, zmniejszy hałas o kilka decybeli, ustabilizuje też różnice temperatur między nocą i dniem.

Na naszym blogu postaramy się dostarczać przydatnych informacji poświęconych trawnikom, począwszy od  ich zakładania,  po utrzymanie i sposoby pielęgnacji. Mamy nadzieję, że nasz dywan nasienny będzie inspirować do nowego spojrzenia na trawę i sposoby jej wysiewu.

Estetyczne, lekkie i trwałe rolki maty nasiennej są teraz dostępne w promocyjnej, jesiennej cenie 49,50 zł za 5m2.